Letnie półkolonie

 

Szukasz interesujących zajęć dla Twojego dziecka na spędzenie letnich wakacji? Chcesz aby Twoje dziecko rozwinęło umiejętność posługiwania się językiem angielskim? Zapraszamy dzieci w wieku od lat 6 do 12 na letnie półkolonie z językiem angielskim.

Dzieci spędzą czas na zabawie opartej na programie całkowicie integrującym aktywności i język angielski. Będą obcowały wyłącznie z językiem angielskim w otoczeniu naszych native speakerów. Uczestnicy rozwiną swoje umiejętność posługiwania się językiem obcym biorąc udział w zajęciach ukierunkowanych na działanie –Języka Rozwijanie przez Działanie. Zajęcia będą odbywały się w małych grupach i zaangażują Wasze pociechy w sport, aktywności artystyczne, piosenki, tworzenie opowiastek, interaktywne i tematyczne zajęcia językowe, kulinaria, gry planszowe, codzienne wyprawy i aktywności na świeżym powietrzu, wszystkie prowadzone przez naszych anglojęzycznych opiekunów.

Czas trwania: od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 15:00. Zapewniamy dzieciom opiekę przed zajęciami – od godz. 7:00 do godz. 9:00 oraz po zajęcia od godz. 15:00 do godz. 17:00.

 

I turnus 4-8 lipca 2016

“Przyjdź i poznawaj świat”

Będziemy poznawać Stany Zjednoczone, Australię, Kanadę i Południowa Koreę. Poznamy ich różnorodne tradycje, jedzenie, piosenki, rękodzieło i wiele więcej.

 

II turnus 11 -15 lipca 2016

“Szalony Naukowiec”

Baw się i zdobywaj wiedzę poprzez doświadczenia naukowe. Przeprowadzimy eksperymenty wykorzystując bańki mydlane, modele. Poznamy zjawiska elektryczności i grawitacji.

 

III turnus 18-22 lipca 2016

“Dookoła Dżungla”

Lwy, tygrysy i niedźwiedzie! Ten tydzień będzie zdominowany przez dzikie zwierzęta. Dowiemy się gdzie one mieszkają, odwiedzimy Panamę.


IV turnus 25-29 Lipca 2016

“Złote Igrzyska”

Zdobędziemy wiedzę na temat największego wydarzenia sportowego tego lata – Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii. Zajęcia sportowe obowiązkowe! Poznamy bliżej gospodarza tegorocznych igrzysk.

 

 

Koszt jednego turnusu:

 1. Wpłata jednorazowa do 30 maja – 500 zł
 2. Wpłata jednorazowa do 24 czerwca – 550 zł
 3. Płatność ratalna: 300 zł (do 10 czerwca) i kolejne 300 zł(do ostatniego piątku przed rozpoczęciem I turnusu)

Zapłać mniej:

 1. Drugi i kolejny członek rodziny uczestniczący w półkoloniach to 25 zł mniej za każde dziecko
 2. Uczestnictwo w 2 lub 3 turnusach to 25 zł mniej za każdy z turnusów
 3. Uczestnictwo w 4 turnusach to 50 zł mniej za każdy z turnusów – razem minus 200 zł!

Cena zawiera:

 1. Zajęcia tematyczne z języka angielskiego metodą Total Immersion z Native Speakerami
 2. Wycieczki i zajęcia wg programu
 1. Bilety wstępu
 2. Przejazdy
 3. Koszulka uczestnika (I turnus), czapka uczestnika (II turnus), torba uczestnika (III turnus) oraz NIESPODZIANKA (uczestnictwo we wszystkich 4 turnusach).

 

Nie zapewniamy uczestnikom wyżywienia!

 

 

 

 

Zapraszamy

 

 

ul. Piotrowskiego 7

85-098 Bydgoszcz

kom. +48 535 630 124