POLECAJĄ NAS

 

Z przyjemnością udzielam rekomendacji Pani Kelly Kagele , która uczy angielskiego moją 10 letnią córkę Hannę. Kelly ma bardzo dobry kontakt z dziećmi, córka chętnie uczestniczy w zajęciach językowych. Zajęcia prowadzone są w ciekawy sposób: dużo gier zabaw językowych. Hania uczestniczy również w zajęciach warsztatowych Craf arts na których szyją, malują, wykonują różne prace techniczne, zajęcia prowadzone są po angielsku.  

 B. K.

 

 

 

Polecam szczerze naukę pod wprawnym okiem Kelley. Nie dość, że w świetnej atmosferze, z poczuciem humoru to przede wszystkim ze skutecznymi i pomysłowymi metodami. Wstyd powiedzieć, ale to naprawdę pierwszy mój nauczyciel angielskiego, który ma wyczucie jak skutecznie prowadzić zajęcia U mnie akurat konwersacje.

T.K.

 

 

 

Kelley jest najlepszym nativ speakerem jakiego miałam. Zawsze jest uśmiechnięta co oczywiście sie udziela i wpływa pozytywnie na przeprowadzana przez nią lekcje. Motywuje tak ze chce sie za kazdym razem robić wiecej i wiecej. Lekcje nigdy nie sa nudne (ma rożne gry ktore pozwalają przełamać barierę językowa i ułatwiają wykorzystanie języka w życiu codziennym). Zawsze przychodzę na zajęcia z wielka ochota. Serdwcznie polecam.

W.D.

 

 

 

Kelley to kobieta z charyzmą i wielkim optymizmem. Jest profesjonalistką w tym co robi i zawsze oddaje siebie w 100%. Nauka angielskiego z Nią to na pewno nie szablonowe lekcje …to spotkanie z kobietą z pasją … to dobra zabawa, podczas której w pewnym momencie zapominasz o barierach językowych, przestajesz zastanawiać się jakiego czasu masz użyć…po prostu zaczynasz mówić i dobrze się bawisz. Polecam w 100%.

M.B.

 

 

 

Uczęszczam na zajęcia do Kelley od dwóch lat i mogę powiedzieć, że jest bardzo dobrym nauczycielem.  Dzięki niej przełamałem swoje opory przed mówieniem po angielsku. Bardzo lubię lekcje u Kelley. Serdecznie polecam.

M.S.

 

Zapraszamy

 

 

ul. Piotrowskiego 7

85-098 Bydgoszcz

kom. +48 535 630 124