Jak uczymy?

 

My English Language Center bazuje zarówno na pomocach dydaktycznych oferowanych przez cenione wydawnictwa takie jak Cambridge i National Geographic, jak również wykorzystuje autentyczne materiały zaczerpnięte z codziennego życia. Wśród nich studenci będą obcować między innymi z autentycznymi wywiadami i konwersacjami w języku angielskim, sięgną do gazet czy czasopism anglojęzycznych.

Nasza filozofia "WIEDZY ZDOBYWANIE POPRZEZ DZIAŁANIE" jest myślą przewodnią w nauczaniu języka. Znajduje ona zastosowanie w oferowanych przez nas zajęciach artystycznych, kulinarnych i rękodzielniczych. Wykorzystujemy także kreatywne układanie historii i opowiadań oraz przeróżne językowe zabawy.

Naszym celem jest, aby nasi uczniowie mogli swobodnie posługiwać się językiem angielskim rozwijając umiejętności mówienia, pisania, czytania i słuchania. Dlatego nauczamy w oparciu o najnowsze metodologie w edukacji języka angielskiego.

Mając wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego oraz innych przedmiotów, wiemy, co jest użyteczne i przynosi efekty w rozwijaniu umiejętności językowych naszych uczniów. Zdobyte doświadczenie pomaga nam w dostosowaniu sposobu prowadzenia zajęć do różnych potrzeb i wiodących inteligencji uczniów na różnych poziomach nauki języka.

 

Czego uczymy?

 

Mamy zajęcia właśnie dla Ciebie, niezależnie od tego, na jakim etapie nauki języka jesteś.

Jeśli szukasz lekcji dla Twojej pociechy, lub gdy przygotowujesz się do Egzaminu Maturalnego czy zdobycia certyfikatu FCE, jeśli chcesz rozwinąć umiejętności językowe, które zastosujesz w pracy, być może masz zagranicznych kontrahentów, z którymi chcesz prowadzić swobodne negocjacje … albo, po prostu, kochasz uczyć się języków … My English Language Center jest tym, czegopotrzebujesz!

Zorganizujemy kurs języka dla Twojej firmy lub instytucji, dla której pracujesz. Przygotujemy program nauczania z myślą o Twoich potrzebach. Dostosujemy czas i miejsce prowadzonych zajęć do Twojego codziennego grafiku.

 

Co nas wyróżnia?

 

Jesteśmy nowo otwartą placówką edukacyjną w Bydgoszczy. Od początku specjalizujemy się w nauczaniu języka obcego opartym na konwersacjach, rozwijaniu słownictwa i zabawie nastawionej na działanie, a nie jedynie w oparciu o podręczniki.

Nasze grono to nauczyciele, których ojczystym językiem jest język angielski - native speakerzy z USA i Australii - oraz absolwenci filologii angielskiej.

Oferujemy efektywne metody nauczania języka, które ukierunkowane są przede wszystkim na umiejętność mówienia.

 

Prowadzimy zajęcia cały rok, więc nie musisz już szukać wymówek! Możesz rozpocząć swoją przygodę z językiem angielskim w każdej chwili!

Gwarantujemy wyjątkową i przyjazną atmosferę wszystkim naszym uczniom, którzy, być może zniechęcili się zbyt szybkim tempem nauki języka, a także wszystkim tym, którzy poszukują czegoś więcej niż tylko analizowania gramatycznych zawiłości. Jesteśmy szkołą językową dla Ciebie!

 

 

Zapraszamy

 

 

ul. Piotrowskiego 7

85-098 Bydgoszcz

kom. +48 535 630 124