KLUBY  

 

Klub Teatralny
W Klubie Teatranym Twoje dziecko nauczy się pracy w grupie, kreatywności, nauczy się pewności siebie oraz będzie miało możliwość rozwinięcia swoich zdolności na zajęciach z tańca, śpiewu, kreatywnego pisania czy plastyki. To doskonały sposób na wsparcie w nauce języka czy powtórkę materiału przed egzaminem. Zajęcia prowadzone przez naszego australijskiego lektora to okazja, by poznać wybrane dzieła dramatopisarzy i poetów angielskich, oraz by rozwijać swój talent aktorski i recytatorski.
Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie grupy wiekowe: 7-10 lat oraz 11-15 lat.
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 min.

Na koniec roku dzieci będą mogły pochwalić się przygotowanym pod okiem instruktora programem artystycznym.

 

Klub Rzemiosła & Kulinarny

Czy chcesz aby Twoja pociecha zdobyła praktycznej umiejętności posługiwania się językiem angielskim? Dołącz do nas i zapisz swoje Dziecko już dziś! Zajęcia z rękodzieła prowadzone są przez anglojęzycznego Native Speakera.
Termin zajeć: pierwszą sobotę każdego miesiąca. Zostaną utworzone dwie grupy: pierwsza grupa o godz. 10:00 druga o godz. 12:00. W każdym miesiącu zajęcia będą dotyczyły innego rzemiosła artystycznego. To aż 90 minut praktycznego posługiwania się językiem angielskim i 90 minut dobrej zabawy!

Zapraszamy

 

 

ul. Piotrowskiego 7

85-098 Bydgoszcz

kom. +48 535 630 124